عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۱۹۳۳
انتقاد شدید دادستان از علی مطهری:

چرا از جاسوس‌ها حمایت می‌کنید؟

این ره که شما می‌روید به جهنم است

دادستان کل کشور گفت: پستی که امروز به من و شما سپرده شده یک امانت است که باید قدرش را بدانیم و از این سنگر به مردم خدمت کنیم این موجب می‌شود هم کارگزاران خیانت نکنند و هم مردم در آرامش باشند.  حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در سی و ششمین سالگرد تأسیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: اگر منشور حکومت امیرالمومنین را در همه عرصه‌ها و نیروهای مسلح و امنیتی حاکم کنیم قطعاً زندگی ما خیلی بهتر از این خواهد بود. گزیده اظهارات دادستان کل کشور را در ادامه می‌خوانید:
*قوه قضاییه تا می‌خواهد در یک پرونده‌های مهم با مهره‌های مهم برخورد کنند می‌گویند سیاسی کاری می‌کنیم. آقایی می‌گوید قوه بیکار است و مردم را احضار می‌کند!
* در انتخابات تخلفات صریح خلاف قانون داشتیم و من یه واسطه جایگاه حقوقی‌ام از ابتدا تا انتها در جریان آن بودم. برخی آقایان تخلفات روشنی داشتند می‌خواهیم برخورد کنیم می‌گویند برخورد سیاسی است. این حرف هم مربوط به دولت سابق و هم مربوط به دولت فعلی است. اینکه می‌گویند سیاسی برخورد می‌کنیم یعنی چه؟ آخه بی انصاف‌ها این چه حرفی است که می‌زنید؟
*شما تصور می‌کنید اگر قوه قضائیه در یک کشور بی‌خاصیت شود به نفع مردم است؟ آقای نماینده که از رانت وابستگی به این و آن استفاده می‌کنی دنبال به دست آوردن نکته‌ای علیه قوه قضائیه هستی تا قوه را به چالش بکشی حالا اگر انسان می‌دید این فرد در همه عرصه‌ها وارد می‌شود دلش نمی‌سوخت این آقا حق ورود در مسائل قضایی ندارد. حکایت این آقا مثل کسی است که روضه می‌خواند غش می‌کرد سمت خانم‌ها چرا از جاسوس‌ها و اپوزیسیون حمایت می‌کنی چرا از افراد عادی حمایت نمی‌کنی. می‌روند از جریان فتنه و امثالهم حمایت می‌کنند. اینها خود را مدعی آزادی معرفی می‌کنند اگر مدعی آزادی هستید چرا دروغ می‌گویید از جریان سیاسی خاصی حمایت می‌کنید این یعنی دنبال عدالت واقعی نیستید.
*نمی‌گویم از قوه قضائیه انتقاد نکنید نقد راه دارد . اگر کردید بگویید این نقایص است. اینکه نماینده‌ای هر روز‌تریبونی پیدا کند قوه قضائیه را بکوبد به نفع کی است. فردا دعوایی داشته باشی به چه کسی مراجعه می‌کنی؟ بگذارید دستگاه قضایی با چارچوب قانون اقتدار خود را داشته باشد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۶/۷/۲۰ -  شماره 4068
جستجو
جستجو
بالای صفحه