عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۳۹۱۶

شریعتی: آب در اهواز امنیتی می‌شود

استاندار خوزستان با بیان اینکه مشکل آب منطقه غیزانیه اهواز تبعات اجتماعی و امنیتی دارد، گفت: همه باید بسیج شوند تا بحث آب غیزانیه در سال ۹۷ به سرانجام برسد.

غلامرضا شریعتی خطاب به مسئولان شرکت آبفا روستایی تصریح کرد: چه زمانی به شما گفتیم که مشکل آب غیزانیه را حل کنید. مردم غیزانیه که منطقه‌ای دارای ۲۰۰ تا ۳۰۰ حلقه چاه نفت است، آب ندارند و در بدترین شرایط قرار دارند. مشکل آب غیزانیه تبعات اجتماعی دارد. باید جرأت و عُرضه تصمیم‌گیری داشته باشید، نه اینکه دست روی دست بگذارید. وی با اشاره به صحبت‌های نماینده شرکت آبفار درباره تغییر قیمت لوله‌های مورد نیاز پروژه آبرسانی غیزانیه افزود: قیمت تغییر کرده است، که تغییر کرده است. برای همه قیمت عوض شده است و فقط شامل شرکت آب و فاضلاب روستایی نمی‌شود اما این تغییر قیمت برای بخش‌های دیگر مشکل ایجاد نکرده و فقط برای شما مشکل است.
 استاندار خوزستان ادامه داد: شرکت‌های دیگر نیز همین مشکل را دارند. اما آیا مسائل را ارجاع داده‌اند؟ بالاخره به گونه‌ای این مسأله و مشکل را حل کرده‌اند. شرکت آبفا نیز باید در این باره تصمیم‌گیری کند. تمام کارهای ما خوابیده است. جمعیت غیزانیه که زیاد نیست. شریعتی با اشاره به تأمین آب تعدادی از روستاهای غیزانیه از چاه‌های آب رامهرمز عنوان کرد: در شهر رامهرمز مشکل آب وجود دارد و کمیت آب در این شهر کم است. نماینده رامهرمز تاکنون ۱۰ مرتبه به من گفته است که چرا با وجود مشکلات آب رامهرمز، آب چاه‌های رامهرمز را به غیزانیه می‌دهید. نمی‌دانم چرا شرکت آبفا برای حل مسأله آب غیزانیه انقدر کند حرکت می‌کند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۷/۱/۲۷ -  شماره 4190
جستجو
جستجو
بالای صفحه