عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۵۳۴۱
سكه تحت تاثیر بازار ارز ارزان شد و به كانال ۳ میلیون تومان بازگشت؛

ریزش ادامه‌دار قیمت ارز

گروه اقتصادی: روز گذشته،‌ قیمت ارز با ریزشی قابل توجه وارد کانال یازده هزار تومان شد تا نتایج سیاست های اجرایی بانک مرکزی در بازار مشخص شود.

در حالی که روز  دوشنبه  جمع آوری پاتوق دلالان در دستور کار قرار گرفت، اجرای سیاست های محدود کننده نقل و انتقال پول از طریق کارتخوان و ... زمینه را برای کاهش معاملات صوری فراهم کرد . بسیاری از فعالان بازار سیاست های جدید ارزی، اعمال محدودیت ها برای تراکنش های بانکی و البته محدودیت خرید و فروش دلار و حواله های ارزی خارج از صرافی های مجاز زمینه را برای کاهش قیمت ها فراهم کرده است . قیمت ارز از دی ماه سال گذشته روند افزایشی خود را آغاز کرد و در فاصله ای کوتاه رکوردهای پی در پی را شکسته و حتی در کانال ۱۷ هزار تومان نیز معامله شد.

در ادامه روند نزولی قمیت‌ها در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار در صرافی‌ها به کانال ۱۱ هزار تومان وارد شد. در پی سیاست‌های جدید ارزی و اعمال محدودیت‌ها برای ‌تراکنش‌های بانکی و البته محدودیت خرید و فروش دلار و حواله‌های ارزی خارج از صرافی‌های مجاز قیمت دلارروز گذشته  ریزش چشم گیری داشته است. ریزش قیمت دلار البته تاثیر مستقیم در بازار طلا و سکه نیز داشته و موجب افت قیمت‌ها در این بازار هم شده است.    

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۷/۹/۷ -  شماره 4337
جستجو
جستجو
بالای صفحه