عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۵۶۶۹

سردار سلامي: راهبرد ما محو اسرائیل است

جانشین فرمانده سپاه گفت: ما اعلام می‌کنیم که اگر اسرائیل کاری انجام دهد که جنگ جدیدی شروع شود، مسلما این جنگ، همان جنگی است که محو او را در پی خواهد داشت.

سردار حسین سلامی در پاسخ به پرسشی درباره تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی درباره مورد هدف قرار دادن مواضع ایران در سوریه، تصریح کرد: راهبرد ما محو اسرائیل از جغرافیای سیاسی جهان است و به نظر می‌رسد با شرارت‌هایی که اسرائیل در حال انجام است، خودش را به این واقعیت نزدیک می‌کند.
وی تاکید کرد: ما اعلام می‌کنیم که اگر اسرائیل کاری انجام دهد که جنگ جدیدی شروع شود، مسلماً این جنگ، همان جنگی است که محو او را در پی خواهد داشت و سرزمین‌های اشغالی باز پس گرفته خواهد شد و حتی اسرائیلی‌ها در فلسطین گورستانی برای دفن کردن جنازه‌های خود نخواهند داشت.
 وي اظهار داشت: معماری عملی هویت بخش به ارکان یک جامعه است و در موضوع دفاعی امنیتی هم این رابطه که چگونه پیکربندی و کالبدسازی نیروهای دفاعی را بر اساس ارزش‌های اسلامی، فرهنگ و روح جهاد در اسلام بنا کنیم.  سلامی با بیان اینکه قلمرو دفاع و جهاد ما رفع فتنه از روی زمین است و فتنه هرآن چیزی است که با فطرت متعالی بشر در تضاد است، تصریح کرد: در منطق دفاعی اسلام، دفاع فاقد مرز یا محدوده مشخصی است و دایره دفاع ما مستضعفین را در بر می‌گیرد. در منطق اعتقادی باید برای دفاع از مظلومان و مستضعفان و احیای عدل بجنگیم که این فاقد محدوده خاصی است. وی خاطرنشان کرد: در منطق غیراعتقادی هرکس فقط باور و نگرش سطح خود را دارد. اگر از یک سرباز آمریکایی بپرسید که چرا می‌جنگید؟ پاسخ خواهد داد it’s my job یعنی این شغل من است؛ در حالی که نیروی اعتقادی برای تحقق اعتقاد خود و تعالی می‌جنگد.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۷/۱۱/۹ -  شماره 4378
جستجو
جستجو
بالای صفحه