عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۵۸۴۵
یكی از متهمان به نفل از هدایتی: هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است!

عابر بانك فوتبال در دادگاه

گروه جامعه: دومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم به اخلال در نظام اقتصادی کشور صبح دیروز در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام به صورت علنی برگزار شد.

در جلسه اول دادگاه، قاضی مسعودی مقام اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق دریافت وام بدون وثیقه و صرف در محل غیر آن را به متهمین این پرونده تفهیم کرد. هدایتی مسیر رشد را در اقتصاد و فرهنگ ناسالم به خوبی دریافته بود؛ برای یکی از [...] مشهور که برخی همین الان هم روی سرش قسم می‌خورند، منزلی در بهارستان خرید و ستاره‌های ورزشی و هنری از سوی دیگر را در خدمت خود درآورد.همزمان با آغاز محاکمه علنی حسین هدایتی، بحث سابقه حضور او در فضای فوتبال ایران بار دیگر بسیار داغ شده است؛ آن قدر که گفته شد کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قصد دارد آن دسته از بازیکنان، مربیان و پیشکسوتان  را که در گذشته هدایایی از هدایتی دریافت کرده‌اند، احضار کند. همزمان، حتی زمزمه‌هایی در مورد لزوم باز پس دادن این هدایا به دولت نیز مطرح شد.
یکی از متهمان پرونده بانک سرمایه فرار کرد
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی پایان جلسه دوم رسیدگی به پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی از بدهکاران بانک سرمایه را اعلام کرد و گفت: یقینی متهم این پرونده با وثیقه آزاد شده بود که متواری شده است.قاضی مسعودیمقام اظهار کرد: آقای یقینی از متهمان این پرونده که با وثیقه آزاد بود متواری شده و ضمن صدور دستور ضبط وثیقه ۵ میلیاردی دستور دستگیری و جلب متهم صادر شده است.پیش از پایان جلسه دادگاه نیز هدایتی گفت: قول می‌دهم قبل از صدور رأی با بانک سرمایه تسویه‌حساب کنم؛ سعی می‌کنم به صورت نقدی و اگر نشد با واگذاری املاک تهران، شمیران و یا لواسانات با بانک سرمایه تسویه حساب کنم.در حین اظهارات هدایتی، نماینده دادستان گفت: وکیل هدایتی هفته پیش اوراق سپرده موسسه آرمان را برای تسویه حساب ارائه کرده که این موسسه مالی بدهی شدید دارد و پرونده مدیران آن به اتهام افساد در حال رسیدگی است.
هدایتی: هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است
یكی از متهمان پرونده بانك سرمایه گفت: حسین هدایتی كه به دلیل گشاده‌دستی و پرداخت بی‌حساب و كتاب پول (همان وام های میلیاردی دریافتی از بانك سرمایه) به برخی از ورزشكاران و مداحان، ملقب به عابر بانك فوتبال ایران! معروف شده بود، در بازداشتگاه به من می‌گفت هزینه بازداشتم برای حاکمیت گران است؛ یک میلیون و ۲۰۰ هزار فالور دارم و همانطور که کارگران لوله نورد اهواز را به خیابان آوردم، این یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را نیز به خیابان می‌آورم.سید مهدی موسوی‌نژاد در ادامه دومین جلسه محاکمه متهمان پرونده گروه موسوم به حسین هدایتی اظهار کرد: هدایتی به‌راحتی دروغ می‌گوید و ایجاد شبهه، تنها حربه دفاعی او است. وی اضافه کرد: شبهه فرمایشی بودن دادگاه نیز به همین دلیل از سمت وی مطرح شده و من به استقلال و سلامت قوه‌ قضاییه ایمان و اعتقاد راسخ دارم و به قانونمندی و سلامت بازپرسان در این پرونده گواهی می‌دهم. متهم ردیف دوم پرونده ادامه داد: هدایتی به‌علت اینکه نتوانسته در بازپرسان پرونده اعمال نفوذ یا آنها را تطمیع کند، اقدام به بیان آن سخنان در جلسه قبلی کرد.                                  ادامه در صفحه۵

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ -  شماره 4399
جستجو
جستجو
بالای صفحه