عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۶۱۲۴

فرمانده کل سپاه پاسداران: به دنبال جنگ نیستیم اما در آمادگی کامل هستیم

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت : ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند؛ رشد سپاه نیز گلخانه‌اي نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.

سردار  حسین سلامی  با بیان اینکه امروز انقلاب ما در یکی از زیباترین فراز‌هاي خود قرار دارد و دشمن با شکست‌هاي سنگین مواجه شده است، گفت: دشمن در فلسفه سیاسی که همانا غارت ملت‌‌ها، اسیرکردن آنها و ایجاد فضای برده داری مدرن و سیطره یکجانبه بر سرنوشت انسان‌ها می‌باشد، شکست خورده است.
وی افزود: این فلسفه مولد جنگ‌ها و مداخلات ظالمانه است و هرگز مولد قدرت نیست بلکه مولد دشمن است و به تعبیر خود آمریکایی‌ها منجر به ایجاد ریسک در سراسر جهان می‌شود. امروز سرزمین‌هاي اسلامی میدان رشد جوانان مجاهدی است که نبرد با دشمن جزو مطلوبیت‌هاي مردانه آنهاست و  نگرانی دشمن موجب شده تا منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی‌ها تبدیل شود.وی با بیان اینکه  آمریکایی‌ها در انفعال قرار گرفته‌اند و از تهدید لفظی در شکل منفعلانه خود استفاده کردند، گفت: ما با یک دشمن به ظاهر قدرتمند مواجه هستیم اما این دشمن در حال فرسایش است و به عبارتی دچار پوکی استخوان شده و این مسیری است که همه قدرت‌های شیطانی سپری مي‌کنند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۲/۳۰ -  شماره 4437
جستجو
جستجو
بالای صفحه