عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۲۰۲۹۳
چالش‌های صنعت‌نفت در نیم فصل دوم؛

پول، کرونا و افول ستاره‌ها

صنعت نفت آبادان در نیم فصل اول مسابقات لیگ‌برتر فوتبال فراتر از انتظار هواداران خود ظاهر شد، اما در چهار بازی آخر خود، نگرانی‌های را از قِبَل تکرار سناریو سال‌های قبل متوجه دوستداران خود کرد.

با پایان یافتن نیم فصل اول و ورود این تیم به کارزار نیمه دوم مسابقات این فصل، چالش‌های عمده‌ای متوجه این تیم خواهد بود که ممکن است، طلایی‌پوشان آبادانی را از رؤیای خود دور سازد. چالش‌هایی که سال هاست دست از گریبان این تیم برنمی‌دارد، اما در فصل جاری به چالش‌ها نیز افزون شده است.
مشکلات مالی
علیرغم وعده‌‎های وزیر نفت و پیگیری‌های صوری نمایندگان آبادان در مجلس، هنوز بسته‌های مالی مورد نیاز این باشگاه تأمین نشده و نفتی‌ها با پایان یافتن ۵۰ درصد از زمان قرار داد خود، تنها ۳۰ درصد دریافتی داشته‌اند.گرچه مدیران این باشگاه امیدوارند در آینده نزدیک، نفت آبادان تززیق مالی شود، اما تجربه نشان داده برای رسیدن به اعتبارات مالی، تنها امید کافی نیست و باید صدای یک شهر در طلب احقاق حقوق این تیم در آید تا شاید از سوی نمایندگان تحرکی صورت پذیرد و یا حوزه نفت، مبلغی را به عنوان صدقه به مجموعه پشت قباله خود ارزانی دارد و یا سازمان پر حرف و حدیث منطقه آزاد اروند بتواند از محلی نا معلوم، تیم لیگ‌برتری منطقه خود را حمایت کند.
کرونا
از دیگر مشکلاتی که صنعت نفت آبادان مثل همه تیم‌ها با آن دست به گریبان است، ویروس منحوس کرونا است که در هر زمان و مکانی ممکن است دامان این تیم را بگیرد.
اتفاقی که در دیدار برابر ماشین‌سازی کم و بیش این تیم را تحت تأثیر خود قرار داد و گر چه در نهایت ابتلای یک بازیکن این تیم به کووید ۱۹ تکذیب شد، اما اضطراب این خبر، منجر به یک باخت پر حرف و حدیث مقابل قعرنشین جدول شد.
افول ستاره‌ها
تیمی که در برخی پست‌های کلیدی همچون مهاجم هدف، از بازیکنان پا به سن گذاشته استفاده می‌کند، قطعاً در روزهای آینده این لیگ، شاهد افول ستاره‌های خود خواهد بود، بهترین کار در زمان حال برای پورموسوی بها دادن بیشتر به ستاره‎‌های جوان صنعت نفت است تا بتوانند در روزهای سخت به داد این تیم برسند، در غیر این‌صورت، رویه پورموسوی در استفاده از با تجربه‌ها، ممکن است به ضرر این تیم تمام شود.در کل، سرمربی صنعت نفت آبادان برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم و برای اینکه ثابت کند نتایج نیم فصل اول اتفاقی به دست نیامده، نیاز به تقویت و تغییری در سیمای تیمی خود دارد.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۹/۱۱/۲۹ -  شماره 4857
جستجو
جستجو
بالای صفحه