عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۵۹۰۷
سیاست رسانه ملی حمایت از کارهای سطح پایین است؛

در جنگی نابرابر با صداوسیما هستیم

آئین رونمایی از آلبوم «آرش کمانگیر» به آهنگسازی پژمان طاهری و خوانندگی شهرام ناظری با طرح انتقادات این خواننده پیشکسوت علیه مدیران هنری و صداوسیما همراه شد.

این هنرمند پیشکسوت در رابطه با تبلیغات این آلبوم گفت: «متأسفانه تبلیغات در دست ما نیست و ما هم نمی‌توانیم با هشتاد میلیون ایرانی حرف بزنیم. به هر حال من در این جنگ نابرابر حضور داشتم اما وقتی کاری برای هدایت درست گوش شنیداری جامعه نمی‌توان انجام داد، ماجرا واقعاً ترسناک می‌شود.»
ناظری افزود: «البته بسیار خوشحالم که چنین اتفاقی افتاد و منظومه «آرش کمانگیر» با ویژگی‌های بسیار ارزشمندی که دارد به مخاطبان ارائه شد. به هر ترتیب خوانش اسطوره آرش کمانگیر کار بسیار سختی بود که من به صورت کاملاً خلاق و در عرض یک روز آنها را خواندم.»
این خواننده موسیقی ایرانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: «به هر صورتی که بوده کارهایمان را منتشر کرده اما شما بدانید ما نمی‌توانیم با صداوسیما رقابت کنیم. من سال‌هاست در صداوسیما حضور ندارم و وقتی من در این مجموعه حضور ندارم پس شرایط همین می‌شود. به هر حال چون سیاست رسانه ملی حمایت از کارهای سطح پایین است، پس نمی‌توان با این شرایط مقابله کرد.»وی افزود: «این رسانه تمام جامعه را تحت پوشش خود قرار داده است و ما توانایی مقابله با این جریان نابرابر را نداریم. ما در این عرصه فقط می‌توانیم سعی کنیم تا با کمک علاقه‌مندان فرهنگ، کارهای‌مان را منتشر کنیم. متأسفانه تبلیغات در دست ما نیست و ما هم نمی‌توانیم با هشتاد میلیون ایرانی حرف بزنیم. به هر حال من در این جنگ نابرابر حضور داشتم اما وقتی کاری برای هدایت درست گوش شنیداری جامعه نمی‌توان انجام داد، ماجرا واقعاً ترسناک می‌شود. »

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ -  شماره 4407
جستجو
جستجو
بالای صفحه