عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۵۹۴۰

موحدی کرمانی: احمق‌ها نمی‌دانند همه ایران سپاه است

خطیب نماز جمعه این هفته تهران در واکنش به اقدام آمریکا علیه سپاه، تاکید کرد: احمق‌ها نمی‌دانند همه ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

آیت‌اله موحدی کرمانی كه با لباس سپاه در نماز جمعه حاضر شده بود با اشاره به اینکه ترامپ  با امضای بیانیه‌ای سپاه پاسداران را در لیست گروه‌هاي تروریستی قرار داد، اشاره کرد: این اقدام با همه اصول، قواعد و قوانین بین المللی مغایرت دارد. اینکه نهاد حکومتی و نیروی نظامی به عنوان یکی از ارکان حکومتی یک کشور به عنوان یک گروه تروریستی محسوب شود. من نمی دانم این ترامپ احمق اصلا چه فکری مي‌کند؟ چه بلد است، اصلا چه می‌فهمد که چه می‌کند؟ مگر می‌شود. بسیاری از کشورهای دنیا این اقدام آمریکا را زیر سؤال برده و آن را موجب پیچیده‌تر شدن اوضاع خاورمیانه دانسته‌اند. حتی بعضی از تحلیلگران آمریکایی از آن تحت عنوان اقدامی خطرناک که جان سربازان آمریکایی را به مخاطره می‌اندازد یاد کردند خودشان می‌فهمند این امر احماقانه است اما این ترامپ اصلا چیزی نمی‌فهمد.خطیب نماز جمعه تهران، ادامه داد: امروز برای تمام مردم دنیا به ویژه ملت‌های منطقه ثابت شده مادر تروریست آمریکا است. خود آمریکا و همین ترامپ به صراحت اعلام کردند که آمریکا طالبان را به وجود آورد. آمریکا داعش، النصره و احرار الشام را حمایت کرد. این سپاه پاسداران بود که مولود خبیث آمریکا در منطقه را به فلاکت انداخت و جلوی تحقق خواست آمریکا در منطقه را گرفت. خیلی مضحک است بگوییم آمریکا مخالف تروریست و سپاه تروریست است. حرف‌های عجیب و غریبی است. آمریکا تهدید و تخریب ارکان نظام اسلامی را هدف گرفته و همه می‌دانند. آمریکا به خیال خود به دنبال فروپاشی نظام از درون و تسلیم مردم است. ترامپ در بیانیه خود مي‌گوید:  این اقدام میزان فشار و قلمرو ما را به طور چشمگیر گسترش مي‌دهد.وی افزود: این در حالی است که بسیاری از تحلیل گران سیاسی حتی در خود آمریکا این اقدام را بی ثمر دانستند و یکی از مقامات آمریکا با تمسخر از آن یاد مي‌کند.

 

 

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان: با فرهنگ خود دنیا را تسخیر مي‌کنیم؛
دشمنی آمریکا، افتخار سپاه است

گروه سياسي:  جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: افتخار مي‌کنیم که آمریکا، سپاه پاسداران را دشمن خود مي‌داند؛ چراکه ما آمریکا را شیطان و کفر مجسم مي‌دانیم.
سردار پاسدار محمدحسین سپهر افزود: سپاهیان، فرزندان و سربازان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و در راه دفاع از انقلاب و آرمان‌های نظام تا آخر ایستاده‌اند.وی با اشاره به حرکت اخیر آمریکا در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌هاي تروریستی گفت: این حرکت بار دیگر اوج دشمنی و خباثت دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را نشان داد.در چهل سال گذشته، توجه به آمار فعالیت رسانه‌ای و تبلیغاتی در جبهه استکبار نشان می‌دهد که بیشترین هجمه به ولایت فقیه، مردم و سپاه به عنوان ارکان قدرت نظام جمهوری اسلامی وارد شده است.
سپهر با بیان اینکه آمریکا از جامعه انقلابی و اندیشه‌های انقلابی ایران اسلامی وحشت دارد، گفت: بیشترین عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن علیه ولایت فقیه به عنوان مهمترین رکن انقلاب اسلامی در حرکت در مسیر آرمان‌هاي انقلاب بوده است.وی با بیان اینکه دشمن به دنبال خسته کردن و تغییر باور مردم به انقلاب و آرمان‌هاي آن بوده است ، تصریح کرد: سپاه نماد اقتدار بخشی به روحانیت، رهبری و نظام جمهوری اسلامی و مکتب اسلام و مستضعفان است و به همین دلیل این نیرو از همان ابتدای شکل گیری همواره مورد هجمه دشمنان بوده است.وی با بیان اینکه امروز سپاه به خار چشم آمریکا و مستکبران جهان تبدیل شده است،  اظهار داشت: سپاه در چهار دهه گذشته مانع از توفیقات دشمن در عرصه‌های مختلف شده و پاسداران انقلاب اسلامی همواره در صف ایستادگی در مقابل توطئه‌هاي دشمن بوده‌اند.وی با بیان اینکه برای اولین بار در دوران دفاع مقدس، ۲ ابرقدرت شرق و غرب برای سرنگونی نظام اسلامی متحد شدند ولی به فضل الهی شکست خوردند،  گفت: در ۲۰۰ سال گذشته ۷۰ درصد خاک ایران با تفاهم نامه و با برخوردهای کم ارزش نظامی به واسطه مسئولان نالایق و عدم همراهی مردم با حاکمان جدا شد، ولی در دوان دفاع مقدس با دست خالی اجازه ندادیم یک وجب از خاک ایران به دست بیگانگان بیفتد.
سپهر گفت: دشمنان تمام امکانات دنیا را در خرمشهر تجمیع کردند ولی اراده ملت ایران اسلامی و جان فشانی رزمندگان این ملت، خرمشهر را آزاد و پس از دفاع مقدس نیز خرمشهرهای دیگر را آزاد کرد و این موجب خشم آمریکا از سپاه شده است.وی با تاکید بر اینکه در تمام عرصه ها، سپاه پاسداران در صف اول مجاهدان فی سبیل اله در مبارزه با مستکبران عالم سینه سپر مي‌کنند، افزود: اتحادیه کشورهای عرب برای مقابله با جمهوری اسلامی و جداسازی جزایر ایران تشکیل، ولی از زمانی که سپاه در خلیج فارس مستقر شد، به فرمانده خلیج فارس و قدرت امنیتی و مقتدر در این آب‌ها تبدیل گردیده است.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا جنگ تمدن‌ها را از یازدهم سپتامبر در منطقه آغاز کرد، اظهار داشت: سران آمریکا مي‌دانستند که جنگ با ایران، شکست آمریکا را در پی خواهد داشت به همین دلیل برای مقدمه چینی برای حمله به ایران، ابتدا به افغانستان و عراق حمله و میلیاردها دلار در این جنگ‌ها هزینه کردند و ۱۰ هزار سرباز آنها کشته و پنج هزار زخمی برجای گذاشت.وی گفت: امروز آمریکا در عراق و افغانستان شکست خورده و شاهد تشکیل حکومت شیعی در عراق و پیوستن افغانستان به جبهه مقاومت است و این ناشی از ضعف آمریکا و قدرت هژمونی ایران در منطقه است.وی گفت: دشمنان ایران اسلامی اعتراف کرده‌اند که بزرگترین مشکل آمریکا در ایران وجود یک رهبر مقتدر به نام آیت اله امام خامنه‌ای است که نقشه دشمنان را به خوبی شناخته‌اند و پیچیده‌ترین نقشه‌های آنها را خنثی مي‌کنند.وی با اشاره به اعتراف اندیشکده‌های غربی گفت: ایران با فرهنگ خود دنیا را تسخیر می‌کند و پرچم اسلام ناب محمدی را در دنیا به اهتزار در می‌آورد و اندیشکده‌های غربی اعتراف کرده‌اند که غرب و آمریکا در غرب آسیا در حوزه فرهنگی قافیه را به ایران اسلامی باخته‌اند. سپاه پاسداران با عادی سازی روابط و تبعیت از دشمنان و کفار مخالف بوده و با جهاد و مبارزه در برابر مستکبران به تکلیف خود عمل می‌کند و در کمک به دولت اسلامی و تمام قوا و دستگاه‌های اجرایی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی، سیاسی و امنیت آمادگی کامل دارد.وی تاکید کرد: با روحیه اخلاص، جهاد، از خود گذشتگی و انقلابی قول مي‌دهیم که مشکلات را پشت سر گذاشته و یاری گر دولت و مردم هستیم و پله‌هاي اوج و منزلت را طی خواهیم کرد.

 

 

 

به آمریکا پاسخ قدرتمندانه می‌دهیم
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر آمریکایی‌ها غلطی کنند به آنها پاسخ قدرتمندانه خواهیم داد.
 سردار  سید یحیی صفوی با اشاره به اقدام ضد ایرانی رئیس‌جمهور ایالات‌متحده در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا گفت: بزرگ‌ترین اشتباه راهبردی سیاسی و نظامی آمریکا خطاب دادن تروریسم به سپاه که خلاف عقل و قوانین بین‌المللی بوده و واکنش جمهوری اسلامی ایران در تروریستی قرار دادن ستاد فرماندهی نیروهای آمریکایی مستقر در غرب آسیا موسوم به سنتکام و نیز تمام نیروهای وابسته به آن کاملاً طبیعی بود.وی در خصوص تحت تأثیر بودن تصمیم ترامپ ادامه داد: اقدام ضد ایرانی رئیس‌جمهور ایالات‌متحده در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا، تحت تأثیر لابی صهیونیستی و پول‌های عربستان، در کنار قدرت نفوذ کوشنر داماد ترامپ صورت گرفته است.

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۱/۲۴ -  شماره 4413
جستجو
جستجو
بالای صفحه