عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۱۶۹۹۵

آمریکایی‌ها آرزوی گفتگو با ما را به گور خواهند برد

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی(ع) با بیان اینکه ما با آمریکا سر سازش نداریم، گفت: آمریکایی‌ها قطعا این آرزو را که نظام مقدس اسلامی یک روز از سر سازش به گفت‌وگو با آن‌ها در بیاید، به گور خواهند برد.

سردار غلامحسین غیب‌پرور در پایان راهپیمایی یوم‌اله ۱۳ آبان اهواز، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که توفیق حضور در بین مردم انقلابی خوزستان به ویژه دانش‌آموزان نصیبمان شد. درود خدا بر مردم خطه عشق و شهادت خوزستانِ قهرمان و تمامی اقوام که در طول ۴۰ سال گذشته باعث اعتلای انقلاب اسلامی شدند؛ اقوامی که به نحوی برای انسجام و پیشرفت انقلاب اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نکردند.
وی افزود: سخن این است که چرا ما نمی‌توانیم از در سازش و رفاقت با آمریکا بیرون بیاییم؟ و هر عدم سازشی دلیل می‌خواهد. نسل جوان حتما باید این نکته را دریابند که البته این موضوع را متوجه شده‌اند، اما مرور آن مثمر خواهد بود. فرهنگیان نیز که در این اجتماع حضور دارند همان طور که سال‌های گذشته به وظایف انقلابی خود عمل کردند، امروز نیز به این وظایف عمل می‌کنند. ماجرای انقلاب اسلامی با رژیم آمریکا حداقل سابقه حدود ۷۰ ساله دارد. چگونه رژیم آمریکا، دولت قانونی مصدق را سرنگون کرد؟ البته آن دولت ملی فریب خورد و فکر کرد می‌تواند با آمریکا مذاکره کند و همین باور غلط دولت قانونی کشور را از پای در آورد.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۸/۱۴ -  شماره 4544
جستجو
جستجو
بالای صفحه