عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۱۷۴۵۷

مردم رای‌شان به مقاومت است نه مذاکره

رئيس قوه‌قضائيه گفت: مردم در تشییع جنازه سردار سلیمانی اثبات کردند رای شان به مقاومت است نه مذاکره.

 حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئيسی با اشاره به اینکه امروز پیامی نو در بستر گام دوم در این اجتماع است، ادامه داد: سخن اول در بستر گام دوم نه فقط بیرون راندن آمریکایی‌ها از کشور بلکه این بار سخن از بیرون راندن آن‌ها از منطقه است، اراده ملت‌ها و دولت‌های مستقل منطقه بر این تعلق گرفته که منطقه باید زندگی خود را بدون حضور آمریکایی‌ها و مستکبرین ادامه دهد.  رئیسی تاکید کرد: یوم اله روز جلوه قدرت خدا از غیرمجرای طبیعی است، اما از بستر روز ۲۲ بهمن روزهای خدایی زیادی در این کشور شکل گرفته و می گیرد. یوم اله تشییع پیکر سردار سلیمانی یوم الهی بود مبتنی بر همین ۲۲ بهمن ۵۷، درهم کوبیده شدن پایگاه دشمنان انقلاب و شکسته شدن ابهت پوشالی آمریکایی‌ها روزی خدایی بود مبتنی بر همین انقلاب شکوهمند. حضور میلیونی مردم و جلوه های بسیاری از این دست از آثار و برکات ۲۲ بهمن ۵۷ است. 

 

 

تقسیم كار اسرائیل و آمریکا درباره ایران!
وزیر دفاع اسرائیل گفت: اسرائیل و آمریکا در مورد رویارویی با نفوذ و حضور نیروهای ایران و متحدینش در منطقه به «توافق تقسیم کار» رسیده‌اند.
به گفته نَفتالی بِنِت، آمریکا در حوزه عراق با ایران و نیروهای نیابتی‌اش مقابله خواهد کرد و اسرائیل کماکان در سوریه اهداف متعلق به ایران و هم‌پیمانان ایران در سوریه را هدف ضربه قرار خواهد داد.نفتالی بنت گفته است که «توافق تقسیم کار» هفته گذشته در جریان مذاکرات او با مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در سفری که به واشینگتن داشت، به‌دست آمد.به گفته وی، هدف اسرائیل و آمریکا جلوگیری از ایجاد یک دالان نقل و انتقال تجهیزات نظامی از ایران، از طریق خاک عراق، سوریه تا ساحل دریای مدیترانه در لبنان است. وزیر دفاع اسرائیل تأکید کرده که کشورش بیشترین تمرکز را بر رویارویی با جلوگیری از نقل و انتقال جنگ‌افزار ایرانی از طریق سوریه برای حزب‌اله در لبنان خواهد داشت.در همین حال، نفتالی بنت گفت که در برابر هر کاروانی از تسلیحات که اسرائیل از آن آگاه می‌شود و به آن حمله می‌کند، پنج کاروان دیگر نیز هست که ایران و حزب‌اله موفق به جابه‌جایی آن می‌شوند.به گفته وی، زرادخانه راکتی حزب‌اله غنی‌تر شده و این سازمان اکنون تا ۱۳۰ هزار راکت و خمپاره‌انداز دارد که «از زرادخانه ارتش شماری از کشورها بیشتر است».

 

 

لاریجانی: مشکل آمریکا با حرف و منطق حل نمی‌شود
رئيس مجلس  با بیان اینکه مشکل آمریکا با حرف و منطق حل نمی شود و باید به آنها قدرت نشان داد، گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین قدرتی بود که به آمریکا نشان داده شد و آنها باید بدانند که می‌بایست از خواسته های ملت ایران تمکین کنند.
علی لاریجانی  گفت: حضور مردم در راهپیمایی بسیار باشکوه بود و این حضور باعث قدرت بیشتر برای حرکت انقلاب می شود، مخصوصا به آمریکایی ها روشن می گوید مردم به دنبال این هستند که منافع خود را حفظ کنند.

 

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ -  شماره 4609
جستجو
جستجو
بالای صفحه