عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۱۷۹۶۱

گرانی و کرونا مردم را خسته کرده است

عضو شورای شهر بندرعباس با بیان اینکه گرانی و کرونا مردم را خسته کرده است، گفت: اعضای شورا سخنگوی مردم هستند؛ مردم ما تریبونی برای بیان مشکلات خود ندارند، این اعضای شورا هستند که باید مشکلات واقعی مردم را به گوش مسئولان برسانند و راه حل آن را پیگیری کنند.

آبتین امیری گفت: مردم بندرعباس تقاضای تعطیلی و قرنطینه شهر بندرعباس را دارند و باتدبیر و مدیریت مناسب این امر عملا شدنی است.وی افزود: هیچکس حاضر نیست جان خود را به راحتی به خطر بیندازد یا از دست بدهد.بسیاری از حضورها در جامعه توسط مردم به دلیل ناچاری یا فشار روانی است. مردم نیاز به دلخوشی وانگیزه و شادی دارند.امیری تصریح کرد: مسأله گرانی روز افزون مردم را خسته کرده است و هیچکس پاسخگو نیست، مبارزه با فساد باید به پایان فشار اقتصادی به مردم ختم شود، اگر تا صد سال دیگر هم با فساد مبارزه شود ولی مشکلی از مردم حل نشود خود این مبارزه با فساد زیرسئوال می‌رود.
وی ادامه داد: کشور ما دچار تحریم است ولی کشور فقیری نیست و باید حمایت از مردم و مبارزه با گرانی جدی گرفته شود.وی خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیری پشت درهای بسته اثر بخش نیست. مسئولان بدون درک واقعیت جامعه و بدون مشورت با گروه‌های مردمی نمی‌توانند کاری را پیش ببرند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۹/۴/۳ -  شماره 4675
جستجو
جستجو
بالای صفحه