عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۱۸۷۳۷
تیمسار خوش مشرب قربانی کرونا؛

تراژدی خانوادگی دروازه‌بان سابق تیم ملی

وقتی خبر درگذشت کیوان نیک نفس دروازه‌بان سابق تیم ملی و پاس به گوش رسید، کمتر کسی از ابعاد دیگر این شایعه خبر داشت، اما دوستان او خیلی زود از خبرها مطلع شدند؛ اینکه خانواده نیک‌نفس چه غم و چه مصیبت بزرگی را پشت سر می‌گذارند.

موضوع، فوت فرزند و همسر او به دلیل مشابه (کرونا) است؛ اتفاقی که ظرف ۴ روز و بسیار متوالی رخ داد، تا یک تراژدی بزرگ در این خانواده خوشنام فوتبال ایران رقم بخورد. کیوان نیک نفس که از دروازه بان‌های مهم ایران در دهه ۵۰ است، گهگاه در مسابقاتی مثل جام یونس شکوری و در دوره‌های پیشکسوتان حضور می‌یافت و به واسطه اخلاق خوش و شخصیت بالایش مورد احترام جامعه پیشکسوتان ایران بود.در اینباره مهدی مناجاتی سرمربی سابق نیک نفس ضمن ابراز تاسف بابت این حادثه تلخ، اینطور حرف‌هایش راآغاز کرد و گفت: علیرغم اینکه از طریق رسانه‌های مختلف اینقدر هشدار داده می‌شود، متاسفانه خود مردم هم رعایت نمی‌‎کنند؛ وقتی طرف مقابل شما می‌آید و می‌خواهد شما را لمس کند، بغل کند و ببوسد، نمی‌توان فرار کرد و همین موضوع سبب می‌شود بیماری سرایت کند. کیوان هم همین ماجرا برایش ایجاد شد.

مناجاتی سپس در رابطه با شرایط بیماری همسر و فرزند کیوان نیک نفس و زمان مرگ سه عضو این خانواده اضافه کرد: اول پسرش کرونا گرفت و بعد خودش. همسرش هم کرونا گرفته بود. کلا خانواده صمیمی‌ای بودند. دوره فوت این سه نفر زیاد طول نکشید و ۴ روز بود و آخرینش کیوان.نیک نفس به صمیمت و اخلاق خوب در میان پیشکسوتان و دوستان قدیمی‌اش شهره شده است. مهدی مناجاتی در مورد این خصوصیت او می‌گوید:در گردهمایی پیشکسوتان همدیگر را می‌دیدیم و هر وقت می‌آمد، گرمای مجلس بود و با همه صمیمی بود». زندی نیز بر این موضوع تاکید می‌کند و اضافه می‌کند:« بسیار خوش مشرب و همیشه خنده رو بود. اخمش را ما نمی دیدیم. در کنار این‌ها بسیار وظیفه شناس بود. تیمسار نیک نفس در راهنمایی و رانندگی بود و گاهی تیمسار نیک نفس را در بدترین شرایط آب و هوایی در خیابان‌های تهران می‌دیدم. واقعا آدم وظیفه شناس و با اخلاقی بود.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۹/۸/۲۵ -  شماره 4783
جستجو
جستجو
بالای صفحه