عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۱۸۸۱۵

انتخاب «پدرام پاک آیین» به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

گروه فرهنگی:‌ همزمان با برگزاری دومین مرحله از هجدهمین دوره تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیات نظارت بر مطبوعات، «پدرام پاک آئین» با ۷۵ درصد آرا، منتخب این دوره از انتخابات شد.

مرحله دوم هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات روز گذشته برگزار شد. در مرحله دوم یکهزار و ۸۶۸ نفر از مدیران مسئول واجد شرایط در انتخابات شرکت کردند که «پدرام پاک آیین» با ۷۵ درصد آرا از میان ۶۹ نامزد انتخابات، به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات معرفی شد.
او جایگزین حسین انتظامی که پیش از این هشت دوره نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیات نظارت بر مطبوعات را بر عهده داشت ، می شود. 
پاک آیین دانش آموخته حقوق و وکیل پایه یک دادگستری است. خبرنگاری، عضویت در شورای سردبیری روزنامه های ایران و جام جم، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،مدیر کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی ، موسس و مدیر مسئول خبرگزاری میزان از جمله سوابق پاک آیین است.او شعارش «نه به اشرافیت مطبوعاتی» و «صدای رسانه های بی حامی» است.
پاک آیین همچنین سابقه مدیرکلی مطبوعات، مدیرعاملی خبرگزاری میزان، مدیر عاملی خبرگزاری کتاب، مدیرمسؤولی هفته نامه «کتاب هفته»، دستیاری معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت گروه فرهنگ و هنر رادیو فرهنگ را در کارنامه دارد.هیات نظارت بر مطبوعات در مجموع طی سال های مهر ۹۳ تاکنون برای بیش از۱۰ هزار رسانه اعم از مکتوب، الکترونیک و پایگاههای خبری و سایت ها مجوز فعالیت صادر کرده است.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۹/۹/۵ -  شماره 4792
جستجو
جستجو
بالای صفحه