عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۳۲۸۱۹
‍ من ممنوع‌الکار شدم و شما سرحال‌ به کارتان ادامه دادید

روایت آرش ظلی‌پور از پشت پرده گفت ‌و گوی جنجالی‌اش با مسعود فراستی

پنج سال بعد از گفت و گوی جنجالی آرش ظلی‌پور با مسعود فراستی و تعطیلی این برنامه، به بهانه ویدیو جدید وایرال شده از فراستی آرش ظلی‌پور به روایت پشت پرده‌های این برنامه و عذرخواهی اجباری‌اش از فراستی پرداخت.ظلی‌پور در یادداشتش نوشته:«شما مهمونِ برنامه من «من و شما» بودین و برای حضور در برنامه وجهی هم دریافت کردین تا پاسخگوی سؤالات من باشین.اینکه چی شد به یکباره درست دو،سه دقیقه مونده به شروع برنامه اعلام کردین فقط به سؤالاتی که مد نظر خودتون هست جواب میدین و همه چیز رو گردن هادی قندی تهیه کننده برنامه انداختین نمی دونم و حتما درباره لحظه به لحظه اون اتفاق جایی حرفهامو میزنم اما می دونم بالای نود درصد از مخاطب ها ۲۸ دقیقه گفت و گوی من و شما رو ندیدن و فقط به هایلایت های فضای مجازی بسنده کردن.

قبل از اینکه شبیه خودتون با شما رفتار کنم ۵ بار به من توهین کردین :به من گفتین خاله زنک ، به من گفتین هیچی نمیفهمی و... سکوت کردم تا جایی که به من گفتین: بیسواد.راستش اون روز به خواست مدیران شبکه عذرخواهی در صفحه م گذاشتم که حتی متن ش رو خودم ننوشته بودم و سکوت کردم...روزی که ابیات شاهنامه فردوسی رو غلط خوندین خیلی ها گفتن حالا جواب بده و بگو بیسواد کیه .. اما باز زبان به کام گرفتم چون اعتقاد دارم «بهشت و جهنم همین دنیاست و خدا به موقع یقه آدم‌ها رو میگیره »
امروز که این ویدئو از شما در صفحه رسمی تون منتشر شد ناخودآگاه لحظات اون برنامه در ذهنم زنده شد که با غرور نشستین و در حالی که پول حضور در برنامه رو گرفته بودین گفتین من به سؤالات شما جواب نمیدم و سر آخر هم برنامه رو ترک کردین و در نهایت من توبیخ شدم ، برنامه ای با اون همه مخاطب تعطیل شد، من ممنوع‌الکار شدم و شما سرحال تر از قبل به کارتون ادامه دادین خواستم بگم دنیا کوچیکه آقای فراستی ، هم گرده و هم کوچیک.. خدا هم بزرگه به موقع می دونه باید چی کار کنه..
گاف امروز شما و البته در این سالها شبیهش کم‌ نبوده - مثال شاهنامه خونی شما که هیچ وقت از ذهن کسی پاک نمیشه - نشون داد سواد داشتن به فحش دادن به دیگران و کوچیک کردن و تحقیر کردنشون نیست ، من پنج سال صبر کردم تا به بقیه ثابت بشه بیسواد شمایین و با چهارتا فیلم دیدن و فخر فروختن و ادای منتقد خاص درآوردن کسی باسواد لقب نمیگیره ...»

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۴۰۲/۲/۲۴ -  شماره 5365
جستجو
جستجو
بالای صفحه