عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۳۴۸۸۹

با‌سوادترین رئیس‌جمهور دنیا

دکتر مسعود پزشکیان با مدرک پزشکی فوق‌تخصص و جراح قلب و با مرتبه علمی استاد تمام (پرفسور) با سوادترین رئیس‌جمهور تاریخ جهان شد.

 تنها رئیس‌جمهور دنیا که به چندین زبان زنده دنیا (فارسی، انگلیسی، فرانسوی، عربی، ترکی و کردی) مسلط می‌باشد. او طی جنگ ایران و عراق، مسئول اعزام اکیپ‌های پزشکی به جبهه‌ها بود و هم‌زمان به‌صورت رزمنده و پزشک خدمت می‌کرد و یکی از برادرانش در دفاع مقدس به شهادت رسید.

 

نیک‌نفس، فروتن، بی‌کینه و صادق

احمد زیدآبادی
دکتر پزشکیان رسماً پیروز شد. ما با رأی دادن به او خدمتی به شخص وی نکردیم.  به واقع او را روی میدان مین فرستادیم، میدان مینی که نقشه‌اش دست او نیست. حرکت در چنین صعب‌راهی، نهایت درایت، احتیاط، شکیبایی، شجاعت و تواضع را می‌طلبد.‏ بدون کمک و حمایت رهبری، محسنی اژه‌ای، محمدباقر قالیباف و سردار باقری و رفتار بسیار هوشمندانه، مسئولانه و مدبرانه ما ايرانيان دکتر پزشکیان نمی‌تواند گام از گام بردارد. او اما مرد نیک‌نفس و فروتن و بی‌کینه و صادقی است و همین خصائل می‌تواند اعتماد دیگران را جلب کند و راه تعامل به قصد گره‌گشایی از انبوه بیکران مشکلات جامعه و کشور بگشاید.‏‏آنچه مرا از ماجرای ریاست‌جمهوری آقای پزشکیان دلگرم می‌سازد، باورم به وجود خدا و خیر و عنایت اوست. تحولاتی که در این ۵۰ روز رقم خورد، گویی فقط کار خدا بود و همه پنداری طبق نقشه او کار کردند!
‏وَاللهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۴۰۳/۴/۱۷ -  شماره 5623
جستجو
جستجو
بالای صفحه