عناوین این صفحه
بهارنیوز
کد خبر: ۱۳۱۱۷۴
نفری که پرکاس را انتخاب کرد باید پاسخگو باشد

نفت همچنان بدون سرمربی

باشگاه نفت آبادان با مدیریت جدید احمد پارو، پس از بررسی نتایج رضا پرکاس سرمربی ایرانی آلمانی خود در شش هفته ابتدایی لیگ بیست و دوم، تصمیم گرفت به صورت توافقی با این مربی قطع همکاری کند تا در ادامه مسیر با تزریق سرمربی جدید، روند نتیجه‌گیری تیم بهتر شود.

پس از این قطع همکاری از گزینه‌هایی چون عبدالله ویسی، علیرضا منصوریان و سهراب بختیاری‌زاده به عنوان گزینه‌های این تیم یاد شد که حتی گفته می‌شود منصوریان به مسئولان این باشگاه برای همکاری مجدد، جواب منفی داده است. در حال حاضر نیز تیم فوتبال صنعت نفت آبادان زیر نظر بهروز مکوندی، بهنام سراج و علی فیروزی تمرینات خود را دنبال می‌کند و حتی شنیده می‌شود احتمال این‌که هدایت تیم به مکوندی و سراج هم سپرده شود، وجود دارد. در همین حال، یک پیشکسوت فوتبال امیدوار است باشگاه نفت آبادان در انتخاب سرمربی جدید خود تصمیم درستی بگیرد تا این تیم راه خود را پیدا کرده و به سرعت به روال مسابقات برگردد.
عبدالمجید باقری‌نیا در گفت و گو با ایسنا، درخصوص قطع همکاری باشگاه نفت آبادان و رضا پرکاس، اظهارکرد:‌ وقتی یک انتخاب بدون شناخت کافی انجام می‌شود، قطعا سرانجام آن همین خواهد بود. اگر از اهالی فوتبال ایران سوال می‌شد که رزومه مربیگری آقای پرکاس چیست، شاید همه یک جواب مبهم به شما می‌دادند زیرا کسی او را نمی‌شناخت. این که پرکاس چقدر سواد فوتبالی دارد و در کجا تحصیل کرده و نیز دوره‌های مربیگری‌اش را در کدام کشور گذرانده است، من بحث ندارم و نمی‌توانم قضاوت کنم اما این‌که چه کسی باعث شد پرکاس به آبادان بیاید، از امروز باید پاسخگو باشد. وی بیان کرد: من فکر می‌کنم پرکاس به تنهایی سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان نبود و اکنون آقای قاسمپور مدیرفنی تیم هم باید پاسخگو باشد زیرا فکر می‌کنم عامل اصلی آمدن پرکاس به تیم نفت، او بوده است زیرا شنیده‌ام در مقطعی در تیم دیگر با هم همکاری داشته‌اند. به هر حال این‌که چرا در پایان هفته ششم لیگ باشگاه اقدام به قطع همکاری می‌کند، مدیریت باشگاه باید جوابگو باشد. باقری‌نیا درباره مطرح شدن نام منصوریان برای سرمربیگری این تیم نیز گفت: من نمی‌دانم چرا منصوریان از تیم رفت و حالا چرا باید برگردد. من اصلا موافق بازگشت او نیستم و حضور مجدد او را به صلاح نمی‌دانم و این موضوع به سود تیم نفت آبادان نیست. 

 

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۴۰۱/۶/۲۸ -  شماره 5211
جستجو
جستجو
2
بالای صفحه