عناوین این صفحه
کد خبر: ۱۳۰۵۲۳
سردار مصطفی در مسیر منفور ترین مدیران باشگاهی

پروژه حذف کاپیتان مردمی‌کلید خورد

به نظر می‌رسد مدیرعامل باشگاه استقلال قصد دارد پروژه علی کریمی‌را برای کاپیتان پیاده کند.

 وریا غفوری کاپیتان استقلال قراردادش با این تیم به پایان رسیده است و هنوز تماسی از سوی مسئولان باشگاه با او برای تمدید قرارداد گرفته نشده است. کاپیتان استقلال به خوبی متوجه شده که باشگاه با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده، تماس گرفته ولی با او ارتباطی نگرفته‌اند و این بحث را مطرح می‌کنند که سرمربی جدید باید درباره او نظر بدهد. این نظریه برای غفوری قابل قبول نیست و اعتقاد دارد که قصد کنار گذاشتن او را دارند.
طبق پیگیری‌ها، مسئولان استقلال با توجه به یکسری اتفاقات و رفتارهای گذشته غفوری، تمایلی برای تمدید قرارداد با او ندارند و به دنبال کنار گذاشتن کاپیتان تیم‌شان هستند اما با ترفندی که مقابل هواداران قرار نگیرند. مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال یکبار در گذشته توانسته مشابه این کار را بکند. زمانی که مدیرعامل استیل آذین بود علی کریمی‌بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی را به دلیل تظاهر به روزه‌خواری اخراج کرد، اتفاقی که گفته می‌شد یک برنامه‌ریزی بود تا کریمی‌از استیل آذین کنار گذاشته شود. حالا این بار قرار است این پروژه برای غفوری تکرار شود و کاپیتان استقلال با نظر سرمربی جدید کنار گذاشته شده و پس از سال‌ها جدا شود.
غفوری درباره اینکه چرا تماسی با او برای تمدید قرارداد نگرفته‌اند، گفت: برای من هم جای تعجب دارد. دوست دارم شفاف همه چیز را بگویند. با خیلی از بازیکنان تماس گرفته‌اند اما با من تماسی گرفته نشده است. اگر من را نمی‌خواهند، مشکلی نیست و شفاف آن را اعلام کنند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۴۰۱/۳/۳۱ -  شماره 5152
جستجو
جستجو
بالای صفحه